درباره ما

مجموعه تولیدی تلاشگران تنگسیر لیان به مدیریت آقای عباس جوکار فعالیت خو را از اواخر سال ۱۳۹۲ با هدف فرآوری خرما آغاز نمود و اولین نمونه تولیدات این مجموعه به صورت سنتی شامل توپک خرمایی ، قند یا همان حبه خرمایی ، آلوچه خرمایی وکلوچه خرمایی بوده که در ظرف های کریستالی مخصوص بسته بندی و به بازار عرضه می گردید.
أهميت توجه بيشتر به حوزه محصولات خرمايي در استان و عشق و علاقه مديريت مجموعه به اين مهم باعث گرديد كه با كارگيري نيروي متخصص و استفاده از تجربيات افراد و گروههاي مختلف صاحب تجربه در زمينه خرما از يك طرف و از طرف دیگر ساخت مكاني جديد و مجهز شامل سالن توليد ، انبارها ، سردخانه و آزمايشگاه كنترل كيفي و خريد ماشين آلات مختلف به صورت تخصصي در زمينه توليد خرما شكلاتي درطعمهاي متنوع برای اولین بار در جهان كار خود را ادامه دهد.
شعار و هدف اصلي این مجموعه ، توليد محصول سالم ، طبيعي و با كيفيت بوده و در اين راستا مواد اوليه خود را از بهترين و با كيفيت ترين مراكز توليد تهيه مي نمايد

نکات مهم محصول

کیفیت و طعم خرما شکلاتی مغزدار تنگسیر با هیچ کدام از خرما شکلاتیهای موجود قابل مقایسه نمی باشد با این دلایل که:
۱- خرمای مورد استفاده در آن از نوع و گونه خاصی بوده و تهیه این نوع خرما به علت کم بودن سطح زیرکشت این نوع خرما مشکل و از نظر قیمتی نیز گران می باشد.
۲- بر خلاف اکثر گونه های خرما که دارای طبع گرم می باشند این نوع خرما دارای طبع سردتر نسبت به سایر گونه های خرما می باشد و برای بسیاری از مردم مخصوصا کسانی که در مناطق گرمسیر زندگی می کنند و کسانی که نسبت به خوردن خوراکیهای دارای طبع گرم حساسیت دارند بسار مفید می باشد.
۳- روکش شکلاتی مورد استفاده در خرما شکلاتیهای تنگسیر بطور خاص جهت استفاده بر روی خرما تولید می گردد و دارای چربی و شیرینی ( قند ) کمتری نسبت به سایر شکلاتها می باشند.
۴- نکته قابل توجه و مهم اینکه در حال حاضر تعداد زیادی از مشتریان این محصول افراد دیابتی بوده که به راحتی از خرما شکلاتیهای تنگسیر استفاده می کنند